Hizmetler

16406737_1230407097050452_4185511568821086781_nSaat Tamir Servisi

Tüm mekanik, analog (quartz), digital (led ekranlı), digital-analog ve diğer çalışma disiplinlerine sahip; Kol saati, cep saati, masa saati, senelik kurmalı konsül saati, duvar saati, boy duvar saati, satranç saati,  bekçi kontrol saati, personel kart basma saati, metronom ve süre ölçer-zaman tutucuların bakım onarımı,

Kırık, eksik parça temin ve yapımı konusunda imalat aletlerimizin yanı sıra gerektiğinde uzmanından hizmet satın alarak saatinizin aslına tadilat yapmadan* parça imalat yoluyla ilk günkü performansı ile uzun vadeli çalışabilirliği esas alınarak bakım ve onarımı gerçekleştirilmektedir.

Tamire gelen tüm saatler için mutlaka servis kaydı açılır, verdiğiniz bilgiler doğrultusunda size tercih ettiğiniz yoldan ön hasar tespit sonucu ve onarım masrafı bildirilir, onayınız istenir.

Ürün sahibi kendisine bildirilen adisyon şeklindeki hasar tespit ve masraf formunda bazı işlemleri istemeyebilir veya onaylamayabilir, bu bir ön tekliftir. Tabii ki istenilen garanti şartları ile çakışmaması veya vereceğimiz garantiyi olumsuz etkilememek koşulu ile. Örneğin su geçirmez olması istenen bir saatin çatlak olan camının değişiminin onaylanmaması mümkün olamayacaktır.

Tamiri onaylamasa dahi tüm servise gelen saatlerin kayıtları saklanır ve parça temin fiyatları konusunda aşırı değişikliler olmaması durumunda verdiğimiz fiyat otuz gün geçerlidir.

Kapak açılarak onarımı yapılan tüm saatlerin standart kasa temizliği ve conta kontrolü mutlaka yapılır, size gerekli bilgiler verildikten sonra istek ve onayınız doğrultusunda conta değişimi, cam ve tube yalıtımı yapılır, saatinizin üretim şart ve özelliklerindeki gibi “su geçirmezliği” sağlanır.

Onarımı biten saatler makul süre ve gerekli şartlarda kontrol edilmeden kesinlikle teslim edilmez.

Tamir sonrası saatiniz yapılan işlemler ve değişen parçalar konusunda tüm bilgilerin yer aldığı garanti şartları ve kullanım tavsiyesi bilgilerini de içeren “Garanti Belgesi” ile teslim edilir.

Boy duvar saatleri veya özel ürünler için yerinde tespit, onarım servisi ve adresten teslim alma hizmetimiz vardır.

Orijinal olmayan sahte saatlerin tamiri konusunda yardımcı olamıyorum.

Kargo ile gönderi kabul ediyorum.

*Ustamın Babasının meslek ilkesi idi; “Saati parçaya değil parçayı saate uyarla”. Sonra orijinal parça bulunur takılırsa sıkıntı yaşanmasın. Hasan Morkaya rahmetle anıyorum.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s