Hakkımızda

yy

Saatçi Bedri

Otuz yılı aşkın bir süredir mesleğe ve sektöre değişik firmalar ve farklı pozisyonlarda verilen hizmet sonrası, daha öncede ilkleri başarmış olmanın, tecrübe, bilgi, yenilikçilik, mevcut el aletleri ve takımlarımızın da verdiği güvenle, kısa bir aradan sonra tüm güncel iletişim kanalları ve ürün ulaştırma yolları konusundaki yeniliklerinden faydalanarak sizlere modern ve temiz bir ortamda en üst seviyedeki standartlarda,   ekonomik fiyatlarla                       “Saat Tamir Servisi” adı altında faaliyetlerimize başladık,

Tüm saat marka ve modellerine servis verebilme yeteneğimiz, orijinal yedek parça kullanma prensibi ve tedarik edebilme imkânı ile yapılan tüm bakım, onarım ve kullanılan parçalar garantilidir.

Bakım: (doğru kullanım şartları ile) İki yıl,

Mekanik yedek parça değişimi: Bir yıl,

Elektronik yedek parça değişimi: Altı ay garantilidir.

Aşağıdaki kanallar (verilmiş linkler) üzerinden; blog, sosyal medya, iletişim ve paylaşım hesaplarındaki tek adımız “Saatci Bedri” dir. Sizlerle paylaşımda bulunmak, bizi takip edebilmeniz, iletişim kurmak ve talebinizi karşılamak için açılmıştır.

Web sitemiz üzerinden ihtiyaç veya isteğiniz doğrultusunda ilgili mail adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz, size en kısa sürede cevap verilecek, talebiniz karşılanacaktır.

Servisimize saat ile ilgili her konuda danışabilir ve destek alabilir, tüm marka ve modellerin ‘Kullanım Kılavuz’ larını temin edebilirsiniz.

Sizlerle saat kullanıcılığı, bilgi, koleksiyon ve diğer konularda yazışmak, paylaşmak, fikirlerinizi almak için blog sayfalarımızda görmek isteriz.

Reklamlar